Born To Swim Pánské Plavky Cze Modrás

Plavky jsou v modré barvě, na přední straně je vlajka České republiky s malým logem BornToSwim®,na zadní straně je nápis CZE v bílé... více informací »
Born To Swim Pánské Plavky Cze Modrás
Značka: Born to Swim
790 Kč
Do obchodu
Plavky jsou v modré barvě, na přední straně je vlajka České republiky s malým logem BornToSwim®,na zadní straně je nápis CZE v bílé...

Plavky jsou v modré barvě, na přední straně je vlajka České republiky s malým logem BornToSwim®,na zadní straně je nápis CZE v bílé barvě.

Materiál je 100% odolný vůči chlóru, plavky mají podšívku a tkaničky na stahování.

Složení: 53% polyester, 47% PBT

Velikost: S – XXL

Vhodné pro tréninkové a závodní plavání.

Vyrobeno v EU

Tento velmi žádaný produkt Born To Swim Pánské Plavky Cze Modrás lze pořídit právě teď na webu ve známé sekci pánské plavky! Nyní můžete koupit další produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu! Známá značka Born to Swim vám představuje vysoce kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. U nás najdete další prověřené kousky od značky Born to Swim. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný kus Born To Swim Pánské Plavky Cze Modrás od oblíbené značky Born to Swim jednoduše najdete teď za akční cenu! Právě teď jen za 790 Kč.