Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap Růžová, černá

Kšiltovka Trucker Mesh Cap s vyšitým BornToSwim® logem má plochý kšilt, 6 panelů, polyesterovou síťovinu, bavlněné potítko a nastavitelnou... více informací »
Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap Růžová
Značka: Born to Swim
199 Kč
Do obchodu
Kšiltovka Trucker Mesh Cap s vyšitým BornToSwim® logem má plochý kšilt, 6 panelů, polyesterovou síťovinu, bavlněné potítko a nastavitelnou...

Kšiltovka Trucker Mesh Cap s vyšitým BornToSwim® logem má plochý kšilt, 6 panelů, polyesterovou síťovinu, bavlněné potítko a nastavitelnou plastovou přezku.

Barvy: různé kombinace, zelená s modrým logem, modrá s bílým nebo růžovým logem, bílá s růžovým nebo černým logem a černá s růžovým či modrým logem.


Zlevněný produkt Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap Růžová, černá můžete dostat bezprostředně tady na našem webu umístěný v kategorii kšiltovky. Připravili jsme pro vás ještě další kousky z naší sekce v bezva akci! Oblíbený dodavatel Born to Swim má k dispozici velmi kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To však není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od výrobce Born to Swim. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kus Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap Růžová, černá od top výrobce Born to Swim jednoduše můžete získat právě ve výprodejové akci. Teď v akci 199 Kč.