Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap černá

Kšiltovka Trucker Mesh Cap s vyšitým BornToSwim® logem má plochý kšilt, 6 panelů, polyesterovou síťovinu, bavlněné potítko a... více informací »
Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap černá
Značka: Born to Swim
199 Kč
Do obchodu
Kšiltovka Trucker Mesh Cap s vyšitým BornToSwim® logem má plochý kšilt, 6 panelů, polyesterovou síťovinu, bavlněné potítko a...

Kšiltovka Trucker Mesh Cap s vyšitým BornToSwim® logem má plochý kšilt, 6 panelů, polyesterovou síťovinu, bavlněné potítko a nastavitelnou plastovou přezku.

Barvy: různé kombinace, zelená s modrým logem, modrá s bílým nebo růžovým logem, bílá s růžovým nebo černým logem a černá s růžovým či modrým logem.


Akční a ve slevě výrobek je k sehnání bez obtíží tu na našem webu zařazený v kategorii kšiltovky! Máme pro vás unikátní produkty ve zmíněné sekci za outletovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od značky Born to Swim. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Born to Swim pro vás vyrábí špičkové produkty.

Unikátní a žádaný produkt Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap černá od populárního výrobce Born to Swim snadno seženete u nás právě téměř zdarma. Nyní pořídíte jen za 199 Kč.