Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap černá, Modrá

Kšiltovka Trucker Mesh Cap s vyšitým BornToSwim® logem má plochý kšilt, 6 panelů, polyesterovou síťovinu, bavlněné potítko a nastavitelnou... více informací »
Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap černá
Značka: Born to Swim
199 Kč
Do obchodu
Kšiltovka Trucker Mesh Cap s vyšitým BornToSwim® logem má plochý kšilt, 6 panelů, polyesterovou síťovinu, bavlněné potítko a nastavitelnou...

Kšiltovka Trucker Mesh Cap s vyšitým BornToSwim® logem má plochý kšilt, 6 panelů, polyesterovou síťovinu, bavlněné potítko a nastavitelnou plastovou přezku.

Barvy: různé kombinace, zelená s modrým logem, modrá s bílým nebo růžovým logem, bílá s růžovým nebo černým logem a černá s růžovým či modrým logem.


Designový produkt jde získat již dnes na stránkách ve známé kategorii kšiltovky. Pořiďte si ještě jiné produkty z této sekce za super cenu! Významná značka Born to Swim má ve stále nabídkce vynikající sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Neodolatelný produkt Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap černá, Modrá od značky Born to Swim jednoduše seženete na našich stránkách levně! V akci od 199 Kč.