Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap Bílá, černá

Kšiltovka Trucker Mesh Cap s vyšitým BornToSwim® logem má plochý kšilt, 6 panelů, polyesterovou síťovinu, bavlněné potítko a nastavitelnou... více informací »
Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap Bílá
Značka: Born to Swim
199 Kč
Do obchodu
Kšiltovka Trucker Mesh Cap s vyšitým BornToSwim® logem má plochý kšilt, 6 panelů, polyesterovou síťovinu, bavlněné potítko a nastavitelnou...

Kšiltovka Trucker Mesh Cap s vyšitým BornToSwim® logem má plochý kšilt, 6 panelů, polyesterovou síťovinu, bavlněné potítko a nastavitelnou plastovou přezku.

Barvy: různé kombinace, zelená s modrým logem, modrá s bílým nebo růžovým logem, bílá s růžovým nebo černým logem a černá s růžovým či modrým logem.

Kvalitní a žádaný produkt Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap Bílá, můžete dostat snadno tady u nás zařazený v sekci kšiltovky! Vyhledejte si zlevněné produkty z této oblíbené rubriky v akci. V očích zákazníků populární výrobce Born to Swim vyrábí špičkové výrobky. A to je teprve začátek!

Tento designový výrobek Born To Swim Kšiltovka Trucker Mesh Cap Bílá, černá od značky Born to Swim jednoduše můžete získat na našich stránkách ve slevě. Ceny od 199 Kč.