Born To Swim Hrnek Skládací Růžová

Když je ti po plavání velká zima,pozor ať tě nechytne podivná rýma,pohraj si se skládacím Born To Swim hrnkema zahřej se svým oblíbeným horkým... více informací »
Born To Swim Hrnek Skládací Růžová
Značka: Born to Swim
169 Kč
Do obchodu
Když je ti po plavání velká zima,pozor ať tě nechytne podivná rýma,pohraj si se skládacím Born To Swim hrnkema zahřej se svým oblíbeným horkým...

Když je ti po plavání velká zima,pozor ať tě nechytne podivná rýma,pohraj si se skládacím Born To Swim hrnkema zahřej se svým oblíbeným horkým drinkem.

– Rychle složitelný a rozložitelný hrnek

– Praktický na cesty i do přírody

– Úchytka proti horku

– Vhodný do mikrovlnky i myčky

– Objem: 355 ml

– Materiál: silikon s polypropylenovým víčkem a návlekem


Tento nejprodávanější produkt Born To Swim Hrnek lze nakoupit rovněž tu na našem webu umístěný v sekci hrnky! Vyberte si podobné produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! To není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od dodavatele Born to Swim. Najdete je níže na této stránce. Věhlasná značka Born to Swim poskytuje top zboží

Kvalitní a oblíbený kus Born To Swim Hrnek Skládací Růžová od kvalitní značky Born to Swim můžete sehnat na našich stránkách teď právě se slevou. Nyní za akční cenu 169 Kč.