Born To Swim Dětské Plavecké Brýle Fish Zeleno, Modrá

Plavecké brýle jsou vhodné pro děti, dobře přilnou k očím, mají antifogovou úpravu a nastavitelný gumový pásek kolem hlavy. Barvy- růžová se... více informací »
Born To Swim Dětské Plavecké Brýle Fish Zeleno
Značka: Born to Swim
200 Kč
Do obchodu
Plavecké brýle jsou vhodné pro děti, dobře přilnou k očím, mají antifogovou úpravu a nastavitelný gumový pásek kolem hlavy. Barvy- růžová se...

Plavecké brýle jsou vhodné pro děti, dobře přilnou k očím, mají antifogovou úpravu a nastavitelný gumový pásek kolem hlavy.

Barvy- růžová se žlutým, zelená s modrým, růžová a modrá.

Baleno v pevné krabičce.

Vysoce kvalitní produkt Born To Swim Dětské Plavecké Brýle Fish Zeleno, Modrá lze nakoupit aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené kategorii plavecké brýle! Nyní můžete koupit ještě podobné zboží z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také více kvalitních produktů od dodavatele Born to Swim. Najdete je níže na této stránce. Dodavatel Born to Swim může nabídnout vynikající produkty Nakupujte výhoděn u nás.

Tento levný kus Born To Swim Dětské Plavecké Brýle Fish Zeleno, Modrá od známé značky Born to Swim jednoduše najdete tady a teď právě opravdu výhodně! Akční cena již od 200 Kč.