Born To Swim Dámské Bikiny – Sharks černá, Tyrkysovás

Bikiny SHARKS poslouží jak na venkovní tvrdý trénink, tak i jako pohodlné dvoudílné plavky do moře nebo na pláž. Plavky jsou... více informací »
Born To Swim Dámské Bikiny - Sharks černá
Značka: Born to Swim
990 Kč
Do obchodu
Bikiny SHARKS poslouží jak na venkovní tvrdý trénink, tak i jako pohodlné dvoudílné plavky do moře nebo na pláž. Plavky jsou...

Bikiny SHARKS poslouží jak na venkovní tvrdý trénink, tak i jako pohodlné dvoudílné plavky do moře nebo na pláž. Plavky jsou vyrobené z kvalitního materiálu, odolného proti chlóru.

Složení : 87 % polyester a 13 % elastan

Barva: – černá nebo modrá – spodní díl s pár žraloky a na zadní části uprostřed nápis BORNTOSWIM- tyrkysová nebo růžová – vrchní díl s designem žraločího hejna

Velikosti: S, M, L, XL, XXL

Vyrobeno v EU.

Akční kus lze získat prostě u nás ve známé rubrice dámské oblečení. Připravili jsme pro vás akční zboží z této známé kategorie za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další zboží od výrobce Born to Swim. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Born To Swim Dámské Bikiny - Sharks černá, Tyrkysovás od společnosti Born to Swim snadno můžete najít právě zde za akční cenu! Akční cena 990 Kč.