Bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe | 10961009

Kvalitní vakuová hlava pomocí které odstraníte nečistoty ze dna i stěn bazénu. Lze použít jak k nadzemním, tak i k zapuštěným... více informací »
Bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe | 10961009
Značka: Marimex
349 Kč
Do obchodu
Kvalitní vakuová hlava pomocí které odstraníte nečistoty ze dna i stěn bazénu. Lze použít jak k nadzemním, tak i k zapuštěným...

Kvalitní vakuová hlava pomocí které odstraníte nečistoty ze dna i stěn bazénu. Lze použít jak k nadzemním, tak i k zapuštěným bazénům. Součástí jsou postranní štětiny, které zaručují čištění i v těch nejhůře přístupných místech Vašeho bazénu. Napojení na hadice o průměru 32 i 38 mm.
Zcela unikátní výrobek máte možnost nakoupit teď tady a teď na našem webu ve známé kategorii bazény a doplňky! Připravili jsme unikátní produkty ve zmíněné sekci v bezva akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus Bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe | 10961009 od odblíbeného výrobce Marimex snadno naleznete u nás ve slevě. Ceny již od 349 Kč.