Bazénová sůl Marimex – 2 x 25 kg | 113060011

Bazénová sůl je vhodná pro solinátory (chlorinátory). Rozpusťte optimální množství soli v  nádobě a roztok následně vylijte... více informací »
Bazénová sůl Marimex  - 2 x 25 kg | 113060011
Značka: Marimex
539 Kč
Do obchodu
Bazénová sůl je vhodná pro solinátory (chlorinátory). Rozpusťte optimální množství soli v  nádobě a roztok následně vylijte...

Bazénová sůl je vhodná pro solinátory (chlorinátory). Rozpusťte optimální množství soli v  nádobě a roztok následně vylijte přímo do bazénu. Pro přípravu ideální koncentrace se řiďte instrukcemi přiloženými k vašemu solinátoru. Bazénová sůl  se získává z nejhlubších míst německých solných dolů, což jí dává optimální vlastnosti. Sůl neobsahuje hrubé nečistoty, je jemně mletá a snadno se ve vodě rozpouští.
 
Se slanou vodou v bazénu si vychutnáte koupání v moři přímo na zahradě.

Balení:
2 x 25 kg plastový pytel

Doporučené množství soli:

25 kg = 8 000 l (8m3)
3 kg soli = 1 000 l (1m3) Kvalitní a levný produkt pořídíte zrovna tu v oblíbené sekci bazénové příslušenství. Nyní získáte oblíbené produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce však také další zboží značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Bazénová sůl Marimex - 2 x 25 kg | 113060011 s osvědčenou značkou Marimex jednoduše můžete pořídit zde teď za akční cenu! Teď za akční cenu 539 Kč.