Aroma do vířivého bazénu – Citrusová zahrada | 11313130

Aroma do vody s vůni citrusové zahrady pro ještě silnější prožitek při relaxaci ve vířivce. Aroma lze využívat i pro použití v menších... více informací »
Aroma do vířivého bazénu  - Citrusová zahrada | 11313130
Značka: Marimex
469 Kč
Do obchodu
Aroma do vody s vůni citrusové zahrady pro ještě silnější prožitek při relaxaci ve vířivce. Aroma lze využívat i pro použití v menších...

Aroma do vody s vůni citrusové zahrady pro ještě silnější prožitek při relaxaci ve vířivce. Aroma lze využívat i pro použití v menších soukromých bazénech. Vonná esence pro jednoduchou aplikaci do bazénové vody. Jednoduše nakapeme 5 ml/1m3 na hladinu vody. Po několika minutách se nad vodou rozline příjemná vůně. Možno použít i s automatickým dávkovačem.

Koncentrovaný přípravek určený do bazénů nebo vířivek.
Vlévá se přímo do vody.
Je bez obsahu alkoholu, nezhoršuje kvalitu vody a nepění.
Dávkování 5 ml na 1 m3 vody. Neodolatelný produkt Aroma do vířivého bazénu – Citrusová dostanete bezprostředně tu na našem webu zařazený v sekci bazény a doplňky! Nyní koupíte ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze.

Tento nejprodávanější produkt Aroma do vířivého bazénu - Citrusová zahrada | 11313130 od výrobce Marimex jednoduše můžete sehnat zde ve výprodejové akci! Akční cena od 469 Kč.