Aquakroužky na aquaerobic | 11630220

Aquakroužky jsou vhodné pro cvičení a rehabilitaci ve vodě. Jejich použitím se zvyšuje odpor vody vůči pohybu paží, což vede... více informací »
Aquakroužky na aquaerobic | 11630220
Značka: Marimex
199 Kč
Do obchodu
Aquakroužky jsou vhodné pro cvičení a rehabilitaci ve vodě. Jejich použitím se zvyšuje odpor vody vůči pohybu paží, což vede...

Aquakroužky jsou vhodné pro cvičení a rehabilitaci ve vodě. Jejich použitím se zvyšuje odpor vody vůči pohybu paží, což vede ke zvýšení obtížnosti prováděných cviků ve vodě. Návleky lze použít i na trénink a posilování rukou.Parametry Průměr: 220 mmTloušťka: 38 mmBarva: červená
Nejprodávanější produkt Aquakroužky na aquaerobic | 11630220 můžete nakoupit v pohodě na webu umístěný v kategorii bazény a doplňky. Nyní si můžete vybrat nové výrobky ve zmiňované rubrice z pohodlí domova! U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další prověřené kousky od výrobce Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Marimex svým zákazníkům nabízí kvalitní produkty Přesvědčte se sami.

Tento skvělý produkt Aquakroužky na aquaerobic | 11630220 od společnosti Marimex snadno můžete sehnat právě levně. Nabídky již od 199 Kč.