Aqua Sphere Plavecké Brýle Mako 2 Modrý Zorník

Poměrem výkon/cena jsou MAKO 2 vynikající brejličky pro rekreační plavce Mako 2 přinášejí větší pohodlí a kvalitu Aqua Sphere rekreačnímu... více informací »
Aqua Sphere Plavecké Brýle Mako 2 Modrý Zorník
Značka: Aquasphere
393 Kč
Do obchodu
Poměrem výkon/cena jsou MAKO 2 vynikající brejličky pro rekreační plavce Mako 2 přinášejí větší pohodlí a kvalitu Aqua Sphere rekreačnímu...

Poměrem výkon/cena jsou MAKO 2 vynikající brejličky pro rekreační plavce

Mako 2 přinášejí větší pohodlí a kvalitu Aqua Sphere rekreačnímu plavci. Používají jednodílnou rámovou konstrukci, patentovaný materiál Aqua Sphere Softeril a snadno nastavitelné boční přezky. Tato nová verze nejprodávanějšího modelu Mako je představována s lehčím a efektivnějším rámečkem.


Funkce:

– Lícnice z materiálu Softeril®
– Pásek z čirého Silikonu
– Ploché zorníky z materiálu Plexisol®
– Modrý zorníkem je navržen s cílem snížit oslnění a poskytnout nejvyšší viditelnost venku nebo v podmínkách vysokého jasu.
– Anti-fog ( vnitřní ochranná úprava proti zamlžení ) a anti-scratch ( vnější ochranná úprava zorníků proti poškrábání. )
– Ploché zorníky z plexisolu
– EZ rychle nastavitelné přezky
– Pohodlné a dokonalé těsné
– 100% ochrana UVA / UVB
– Bez latexu, hypoalergenní


Tento unikátní kousek jde pořídit právě nyní tady na našem webu ve známé rubrice plavecké brýle! Nyní můžete najít akční produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci.

Unikátní a oblíbený výrobek Aqua Sphere Plavecké Brýle Mako 2 Modrý Zorník originál od značky Aquasphere jednoduše můžete najít tady ve výprodejové akci. Teď v akci 393 Kč.