Aqua Sphere Plavecké Brýle Kayenne Zelený Polarizační Zorník

Mezi triatlonisty velmi oblíbené plavecké brýle Kayenne otevírají nové hráčské pole – a to doslova. Naddimenzový zorník s naší patentovanou... více informací »
Aqua Sphere Plavecké Brýle Kayenne Zelený Polarizační Zorník
Značka: Aquasphere
1 070 Kč
Do obchodu
Mezi triatlonisty velmi oblíbené plavecké brýle Kayenne otevírají nové hráčské pole – a to doslova. Naddimenzový zorník s naší patentovanou...

Mezi triatlonisty velmi oblíbené plavecké brýle Kayenne otevírají nové hráčské pole – a to doslova. Naddimenzový zorník s naší patentovanou technologií zakřivení zorníku Vám dává styl a zároveň poskytuje nezkreslené, rozšířené zorné pole 180°. Zcela nový supertenký mikrorámeček umožňuje maximální přilnutí plaveckých brýlí k obličeji, které udržuje nízký hydrodynamický odpor. Inovovaná jednodoteková přezka zjednodušuje nasazení. K těmto novým technologiím přidejte standardní UV ochranu Aqua Sphere, odolnost proti průniku vody, zorník odolný proti zamlžení a proti poškrábání a výsledkem jsou jednoduše nejdokonalejší plavecké brýle na trhu.

POLARIZAČNÍ ZORNÍK
Použitím speciální technologie vrstvení a lepení je docíleno filtrování světla a blokování ostrých odlesků např. od vodní hladiny. Zvyšují barevný kontrast pro ostřejší vidění a lepší vnímání. Použití – venkovní slunečné podmínky.

Naddimenzovaný, velmi odolný zorník z Plexisolu® pro rozšířenou viditelnost ve všech směrech se zorným úhlem 180°.
Jednodoteková přezka Quick-Fit BuckleTM pro perfektní a jednoduché seřízení i s nasazenými plaveckými brýlemi.
Stabilizační nosní přepážka udržuje bezpečné a pohodlné seřízení.
100% UV ochrana.
Zorník odolný proti zamlžení a poškrábání.
Jednodílný, hydrodynamický mikrorámeček vyrobený z hypoalergenního materiálu Softeril®.
Silikonový pásek pro pohodlí a odolnost.


Levný produkt Aqua Sphere Plavecké Brýle Kayenne Zelený Polarizační Zorník je dostupný také tady a teď na našem webu ve známé sekci plavecké brýle. Prozkoumejte akční produkty z této známé kategorie na pár kliknutí. Tento vyjímečný výrobce Aquasphere vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment. Nakupujte výhoděn u nás. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od dodavatele Aquasphere. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Aqua Sphere Plavecké Brýle Kayenne Zelený Polarizační Zorník od odblíbeného výrobce Aquasphere jednoduše najdete u nás nyní opravdu levně! Nyní lze objednat jen za 1 070 Kč.