Aqua Sphere Plavecké Brýle Kayenne Tmavě Modré

Plavecké brýle Kayenne otevírají nové hráčské pole – a to doslova. Naddimenzový zorník s naší patentovanou technologií... více informací »
Aqua Sphere Plavecké Brýle Kayenne Tmavě Modré
Značka: Aquasphere
670 Kč
Do obchodu
Plavecké brýle Kayenne otevírají nové hráčské pole – a to doslova. Naddimenzový zorník s naší patentovanou technologií...

Plavecké brýle Kayenne otevírají nové hráčské pole – a to doslova. Naddimenzový zorník s naší patentovanou technologií zakřivení zorníku Vám dává styl a zároveň poskytuje nezkreslené, rozšířené zorné pole 180°. Zcela nový supertenký mikrorámeček umožňuje maximální přilnutí plaveckých brýlí k obličeji, které udržuje nízký hydrodynamický odpor. Inovovaná jednodoteková přezka zjednodušuje nasazení. K těmto novým technologiím přidejte standardní UV ochranu Aqua Sphere, odolnost proti průniku vody, zorník odolný proti zamlžení a proti poškrábání a výsledkem jsou jednoduše nejdokonalejší plavecké brýle na trhu.

MODRÝ ZORNÍK
Brýle Kayenne s modrým zorníkem jsou navrženy s cílem snížit oslnění a poskytnout nejvyšší viditelnost venku nebo v podmínkách vysokého jasu.

Naddimenzovaný, velmi odolný zorník z Plexisolu® pro rozšířenou viditelnost ve všech směrech se zorným úhlem 180°.
Jednodoteková přezka Quick-Fit BuckleTM pro perfektní a jednoduché seřízení i s nasazenými plaveckými brýlemi.
Stabilizační nosní přepážka udržuje bezpečné a pohodlné seřízení.
100% UV ochrana.
Zorník odolný proti zamlžení a poškrábání.
Jednodílný, hydrodynamický mikrorámeček vyrobený z hypoalergenního materiálu Softeril®.
Silikonový pásek pro pohodlí a odolnost.

Tento zlevněný kousek Aqua Sphere Plavecké Brýle Kayenne Tmavě máte možnost sehnat bezstarostně tu na našich stránkách ve známé rubrice plavecké brýle. Vyhledejte si ještě další zboží ze zmíněné rubriky za rozumné peníze! To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od značky Aquasphere. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato vyjímečná značka Aquasphere dlouhodobě dodává top zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Tento exkluzivní kus Aqua Sphere Plavecké Brýle Kayenne Tmavě Modré od společnosti Aquasphere snadno naleznete zde teď právě levně. Nyní pořídíte jen za 670 Kč.