AGAMA Ledvinový pás 4mm

3 mm neoprenový ledvinový pás má z vnitřní strany plyšovou tkaninu pro větší komfort. Ledvinový pás slouží pro zateplení... více informací »
AGAMA Ledvinový pás 4mm
Značka: Agama
490 Kč
Do obchodu
3 mm neoprenový ledvinový pás má z vnitřní strany plyšovou tkaninu pro větší komfort. Ledvinový pás slouží pro zateplení...

3 mm neoprenový ledvinový pás má z vnitřní strany plyšovou tkaninu pro větší komfort. Ledvinový pás slouží pro zateplení bederní části. Během plavání, potápění, šnorchlování, paddleboardingu, rybaření, mějte své ledviny v teple. Ledvinový pás z neoprenu má zapínání na velcro (suchý zip).

Použití: ledvinový pás je určen pro všechny druhy sportů nejen vodních, taktéž i pro cyklistiku, běh i na motorku, atd. Neoprenový ledvinový pás na motorku ochrání ledviny před prochladnutím. Ledvinový pás pro motorkáře však ocení i jiní sportovci. Šírka pásu v oblasti zad je 19 cm.


Super produkt AGAMA Ledvinový pás 4mm můžete pořídit pohodlně tady a teď na našich stránkách v populární kategorii oblečení a obuv. Nyní si můžete vybrat nové produkty ve zmíněné rubrice snadno online. Známý výrobce Agama prodává vysoce kvalitní zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky Agama. Najdete je níže na této stránce.

Tento exkluzivní kus AGAMA Ledvinový pás 4mm od výrobce Agama získáte teď v akci! Akční cena od 490 Kč.