Infrasauny, sauny, bazény a trampolíny
  1. Domů
  2. Fitness
  3. Eliptické trenažéry
  4. Housefit | Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 80i Train | 15108026

Housefit | Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 80i Train | 15108026

Veľmi žiadaný produkt Housefit | Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 80i Train | 15108026 od poprednej značky Housefit jednoducho zoženiete dnes za skvelú cenu. Práve teraz za 10 890 Kč.
EAN: 8596035000471
Housefit | Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 80i Train | 15108026
Ověřit dostupnost
Značka: Housefit
10 890

Eliptický trenažér Housefit Motio 80i Train je universální rodinný stroj určený jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené osoby. Je vybaven tichou, magnetickou brzdou, precizně provedenou mechanikou, kvalitními komponenty a moderní elektronikou. Díky zvýšené hmotnosti setrvačníku má stroj naprosto plynulý a komfortní chod. Robustní rámová konstrukce s ložisky ve všech pohyblivých částech a zesílená středová osa zaručují dlouhou životnost stroje i při pravidelném využití.
Svůj trénink budete mít pod kontrolou prostřednictvím tréninkového počítače s přehledným podsvětleným LCD displejem a řadou programů. Ať už využijete automatické cvičební programy, nebo si zátěž budete dávkovat ručně, zobrazované hodnoty vám umožní přizpůsobit svůj trénink vaší aktuální kondici a cílům. Na konci tréninku pak můžete jednoduše vyhodnotit váš pokrok za pomocí integrovaného RECOVERY programu, který určí úroveň vaší kondice.
Trénink s přednastavenými programy už vám nestačí? Pomocí Bluetooth bezdrátové komunikace můžete svůj trenažer snadno propojit s tréninkovými aplikacemi jako jsou Kinomap, iConsole+ nebo MyHomeFit. Váš trénink dostane nové rozměry a vy možnost čelit novým výzvám. Přes tyto aplikace se můžete připojit i ke globálnímu systému Google Maps, vytvářet stále nové trasy a procestovat tak klidně celý svět.
Aplikace jsou buď zcela zdarma nebo v omezené demoverzi s možností zakoupení plné verze, se všemi dostupnými vymoženostmi, která daná aplikace nabízí.
Kinomap aplikaci můžete stahovat pro Android a iOS (Apple).
iConsole+ aplikaci můžete stahovat pro Android a iOS (Apple).
MyHomeFit aplikaci můžete stahovat pro Android.
Veškeré tréninkové aplikace jsou poskytované třetí stranou. Je vhodné předem ověřit, zda právě vaše zařízení (chytrý telefon nebo tablet) bude s vybranou aplikaci kompatibilní. V případě potíží nebo hlášení chyb vám rádi pomůžeme, neneseme však odpovědnost za funkčnost dané aplikace ve vašem zařízení.

Hlavní výhody:

optimální ergonomie – při konstrukci stroje bylo dbáno na optimální ergonomii pohybu pro drobnější i vyšší postavy, až do 200 cm
plynulý a tichý chod – plynulý a komfortní chod stroje díky vyváženému setrvačníku a rotující hmotě o hmotnosti 19 kg
dostatečný rozsah zátěže – možnost nastavení zátěže jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené jedince buď manuálně, nebo automatickými programy
kvalitní mechanické zpracování – robustní rámová konstrukce o váze téměř 70 kg, osazení 16-ti průmyslovými ložisky ve všech pohyblivých částech stroje a kvalitní komponenty zaručují dlouhodobě bezproblémové užívání stroje
ruční režim i automatické programy – snadné ovládání zátěže tlačítky + – na displeji stroje, profilový trénink měnící během šlapání zátěž dle zvolené tratě, případně automatický HRC program udržující vaši tepovou frekvenci ve vybrané zóně pro spalování tuku, zvýšení kondice apod…
Reálné tratě na Google maps – díky Bluetooth a stažení aplikace iConsole+ do svého tabletu či smartphonu máte možnost zvolit si libovolnou trať na Google maps a stroj vám bude upravovat zátěž dle profilu vaší trasy. Na displeji svého zařízení uvidíte kudy.

Technické parametry:

magnetická brzda ovládaná servomotorem s plynulou regulací odporu, tichým chodem a dostatečným rozsahem zátěží
robustní ocelová konstrukce stroje o váze téměř 70 kg
stroj je osazen 16-ti průmyslovými ložisky ve všech pohyblivých částech stroje jako je šlapací střed, kloubní spoje, uložení setrvačníku atd.
vnitřní vzdálenost pedálů 17 cm, rozteč chodidel 20 cm
transportní kolečka umožňující snadnou manipulaci se strojem
protiskluzové nášlapné plochy pro vaši bezpečnost
tichý chod zajišťuje plochý řemen s dopínací kladkou
napájení síťovým adaptérem

Tréninkový počítač:

přehledný podsvícený LCD displej
počítač měří a zobrazuje: rychlost, čas, vzdálenost, otáčky/min., kalorie, tepové frekvence, zátěže ve Wattech, teplotu
digitální údaj o zátěži v rozmezí 1-15 stupňů se zobrazuje přímo na displeji
program RECOVERY určí vaši aktuální fyzickou kondici vyhodnocením rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku
možnost využití 12-ti přednastavených automatických programů s řízenou zátěží
Bluetooth s aplikací iConsole+ umožňující desítky programů, volbu reálné trati na Google maps, Quick start, Profil program, Watt+HR, Fitness test, Recovery heart rate
HRC program řízený tepovou frekvencí 55%, 75%, 90%, který nastavuje zátěž dle vašeho aktuálního tepu a požadovaného cíle (spalování tuku, kondice …)
možnost nastavení individuálního tréninku a jeho uložení do paměti
měření tepové frekvence senzory na madlech, nebo bezdrátově hrudním pásem (pás lze případně dokoupit, není součástí stroje)
praktický držák tabletu

Ostatní parametry:

hmotnost stroje: 61,5 kg
rozměry stroje (DxŠxV): 135 x 60 x 159 cm
způsob použití dle DIN EN 957 : HA – určené pro domácí využití
5 let záruka na rám trenažéru
2 roky záruka na kompletní stroj