Infrasauny, sauny, bazény a trampolíny

BLACKROLL Kompresní kalhoty Compression Boots

Neodolatelný kousek BLACKROLL Kompresní kalhoty Compression Boots s osvědčenou značkou Blackroll je k dispozici tady extra se slevou. V současnosti pořídíte za cenu 11 900 Kč.
EAN: 4260346276033
BLACKROLL Kompresní kalhoty Compression Boots
Ověřit dostupnost
Značka: Blackroll
11 900

BLACKROLL kompresní kalhoty jsou unikátní v tom, že na rozdíl od kompresních kalhot jiných výrobců mají hadičky zabudované přímo uvnitř a jsou tak použitelné prakticky kdekoliv. Doma, v práci, na cestách, či dokonce v letadle, kde může docházet k otékání nohou, zejména při dlouhých letech. Jsou vyrobené z lehkého materiálů a uloženého do cestovního vaku.KOMPRESNÍ kalhoty pracují na principu přerušované pneumatické komprese. Toto je vědecký termín pro pulzující tlak, který je vyvíjen na nohy pomocí nafukovacích manžet. V tomto procesu jsou vzduchové prostory rozděleny do různých komor, které se střídavě naplňují vzduchem a znovu vyfukují. Naše kompresní kalhoty obsahují 5 vzduchových komor současně se překrývajících, čímž dochází ke kompresi po celém jejich obvodu.Je možné zvolit 3 masážní režimy s 5 různými úrovněmi tlaku v rozmezí 40-120 mmHg.

Tlak vytvářený na různých místech nohou podporuje oběh a lymfatický tok, což může pomoci snížit zánět, odstranit zplodiny metabolismu a urychlit proces hojení.
Použití pneumatických kompresních kalhot může také pomoci předcházet krevním sraženinám zlepšením žilního návratu a snížením přetížení. dolních končetin. Velikost kalhot: S (vnitřní délka nohavice <81 cm)Rozměry a váha kalhot: 840 x 330 x 120 mm, váha 1160g Obsah balení:2 ks kompresních kalhot1 ks přenosné tašky vyrobené ze 100% recyklovaného materiálu2 ks baterií uložených v pouzdru1 ks USB-C nabíjecí kabel1 ks manual Technické parametry:Dobíjecí a vyjímatelná lithium-iontová baterie 1 000 mAh.Doba nabíjení baterie: 1,5 hodinyJmenovité napětí: DC7,4VJmenovitý výkon: 25WTlak: 40-120 mmHgPohotovostní režim: 60 minut (při středním tlaku)Hladina hluku: ≤ 55 dB Materiál:Polyamid (PA) s TPU uzávěremYKK zipyÚložný vak: 100% Pet